Planszowe Koloseum w Cybermachinie! vol. 120

Start:
Koniec:
Lokalizacja:

Musisz być zalogowany by dołączyć do Eventu

Ilość graczy biorących udział / limit miejsc:

Planszowe wtorki w Cybermachinie pod szyldem Stowarzyszenia Klub Koloseum. Co to oznacza? Bardzo duża biblioteka, także można prosić i jeszcze więcej znakomitych pozycji i oczekiwać, że pojawią się na spotkaniach. Poza tym zostaje ta sama energia i zapał!
Standardowo oczywiście wszystkie tytuły z naszych kolekcji są dostępne do grania, dajcie tylko znać wcześniej na co macie ochotę :)
Moje:
http://tinyurl.com/chaaber-planszowki
Maks:
http://tinyurl.com/maksplanszowki
Zapraszamy serdecznie!

To our non-polish speaking friends!
Hello everyone! Once again we meet in Cybermachina to play board games and enjoy some fine beer and drinks! Feel free to propose any title from either my library. The library is listed below as a BGG listings. Most of us do speak English, and many games are either language independent or actually in English. Feel free to ping me for any wishes you may have.

Znudzeni, siedzicie w domu i wgapiacie się w monitor?
NEVER AGAIN!

Siądźcie do planszy z nami na cotygodniowej Inicjatywie planszówkowej. Nic Was tak nie rozluźni, dodatkowo w lokalu pyszne napoje i przekąski i mega geekowski wystrój.
Kolejne spotkanie z planszówkami w Cybermachinie.
Nie krępujcie się z pomysłami. Chcecie być kupcami z Morza Śródziemnego, budowniczymi zamku, a może niesamowitymi herosami piorącymi się po pyskach i przy okazji zabijającymi potwory.
Nie czekajcie na ostatnią chwilę, Planszowe Koloseum w Cybermachinie czeka!
Przyjdźcie, zagrajcie poczujcie planszowego ducha i złapcie bakcyla. Nie ma nic lepszego!
Spotykamy się ok. 18:00 i gramy do oporu.